אודותינו

קבוצת אתגר משאבי אנוש נוסדה בשנת 1987. אתגר היא בין החברות הוותיקות, הגדולות והמובילות בישראל בתחומי המיון, הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים.

אתגר – והחיפוש נגמר, איננו רק משפט או סיסמה. זהו עקרון אשר מנחה את מנהליו ואת עובדיו של הארגון. זוהי מטרה מוצהרת והתחייבות ברורה שבין אתגר ולקוחותיה: לייצר פלטפורמה יעילה, מקצועית ודיסקרטית המאפשרת למעסיקים למלא, במהירות, את הצורך שלהם בידיים עובדות, ולהעניק, באותה הנשימה, מקום עבודה ראוי, מתגמל ונוח לציבור מחפשי העבודה.

אלפי העובדים אשר מועסקים, בסיוע אתגר, מדי חודש, הם הסיפוק האמיתי למלאכתנו. תרומתנו הצנועה מתבטאת במספר רב של משפחות מאושרות אשר מצליחות להתפרנס בכבוד ומגיעות לכדי עצמאות כלכלית.

חברת אתגר משאבי אנוש מתמחה בגיוסי עובדים, מנהלי ביניים ומנהלים בכירים לתחומים הבאים:

  • שירות לקוחות
  • לוגיסטיקה
  • שיווק, מכירות וקידום מכירות
  • אדמיניסטרציה ומטה
  • מחשבים ותוכנה
  • הנדסה
  • ייצור וטכני
tips

מסלולי העבודה הקבועה והזמנית של אתגר מוכרים ומוערכים על ידי הארגונים הגדולים במשק. החברה מייצגת את כל ציבור העובדים בישראל, מכל המגזרים, מכל הדתות והתרבויות. אתגר מתמחה במגוון רחב של מקצועות לטובת תהליכי הגיוס וסניפיה הפרוסים ברחבי הארץ פתוחים לרווחת ציבור מחפשי העבודה, 5 ימים בשבוע. מקצועיותה של אתגר מוכרת ומוערכת על ידי ציבור המעסיקים במשק. על לקוחותינו נמנים: בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח ואשראי, חברות טכנולגיות ממגזרי היי-טק וקהיליית הסטארט אפים, חברות השירות הגדולות במדינה, חברות תעשייה במגוון ענפים, חברות בענף התיירות, משרדי ממשלה ועוד.

אתגר משאבי אנוש מהווה זרוע אסטרטגית לתחום משאבי האנוש עבור לקוחותיה, חברות בכירות במשק הישראלי המעסיקות מאות ואלפי עובדים. אתגר מעמידה לרשות המעסיקים סל שירותים גמיש, המותאם לדרישותיהם ולכל צורך העולה במהלך הפעילות העסקית. סל השירותים כולל: שירותי גיוס, השמה, והעסקה.

הצבת השירות עבור לקוחות החברה בראש סולם העדיפויות הארגוני של אתגר משאבי אנוש, הובילה את אתגר להקמתה של מערכת ניהול האיכות ISO 9001. כינון מערכת זו, מחייבת את אתגר בהתנהלות שירותית שוטפת, בהליכי בקרה מתקדמים ובהחדרת טכנולוגיות חדשניות לתהליכי העבודה על מנת לייעל את השירות, באופן תמידי.

לחברת אתגר משאבי אנוש רשיון לפעול כקבלן כח אדם במסגרת חוק העסקת עובדים על ידי קבלני כ"א התשנ"ו – 1996. כמו כן חתומה אתגר על הסכם קיבוצי המעגן ומבטיח את זכויותיהם ותנאי עבודתם של העובדים המועסקים על ידה.

 אתגר – והחיפוש נגמר.