דבר המנכ"ל

שלום לכם,
בשם הנהלת חברת אתגר משאבי אנוש, מהוותיקות, הגדולות והמובילות בישראל בתחומי המיון הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים, ברצוני לברך אתכם על ביקורכם באתר החברה.

ברצוני לחדד את התחייבותה של אתגר כלפי ציבור המעסיקים ומחפשי העבודה: ליצור פלטפורמה יעילה, מקצועית ודיסקרטית המאפשרת למעסיקים לממש, במהירות, את הצורך שלהם בידיים עובדות, ולהעניק, באותה הנשימה, מקום עבודה ראוי, מתגמל ונוח לציבור מחפשי העבודה. אלפי העובדים אשר מועסקים, בסיוע אתגר, מדי חודש, הם הסיפוק האמיתי למלאכתה של אתגר משאבי אנוש. אנחנו באתגר מבקשים להפוך מספר מקסימלי של משפחות למאושרות בזכות הסיוע שלנו להצלחתן להתפרנס בכבוד ולהגיע לכדי עצמאות כלכלית.

אתגר משאבי אנוש פועלת ומייצגת את כל קשת העובדים בישראל, בכל המגזרים, ללא הבדל גזע, דת, תרבות ומין. בעבור המעסיקים, חברות המעסיקות מאות ואלפי עובדים,  אתגר מהווה, הלכה למעשה, זרוע אסטרטגית לתחום משאבי האנוש. עבורם, מעמידה אתגר סל שירותים גמיש.

אתגר משאבי אנוש מציבה את השירות עבור לקוחות החברה בראש סולם העדיפויות הארגוני. אתגר מתחייבת להתנהלות שירותית שוטפת, לתהליכי בקרה מתקדמים ולהחדרת טכנולוגיות חדשניות לתהליכי העבודה.

אני מזמין אתכם לבקר באחד מסניפנו.

בברכה ובכבוד רב,
דוד אלפסי