שירות לקוחותענף השמת בכירים באתגר הנו אחד מתחומי העיסוק החשובים ביותר באתגר משאבי אנוש בע"מ. מדובר בתהליך מורכב ורגיש שכן מדובר, הלכה למעשה, בהתאמה מקסימלית של מנהל בכיר לתפקיד בכיר בארגון.

אתגר מבינה כי רמת הדיוק הנדרשת לטובת התאמת מועמדים לתפקידי מפתח, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית – הנה מוחלטת וחסרת פשרות.

לפיכך, חטיבת הבכירים של אתגר משאבי אנוש (Etgar Executive) מתמחה באיתור, גיוס, מיון והשמת מנהלים בכירים וכן בהצבת אנשי מפתח אצל חברות מובילות במשק הישראלי.

לחטיבה ניסיון של 30 שנים במציאת מנכ"לים, סמנכ"לים ואנשי מפתח לעיבוי השדרות הניהוליות של המעסיקים המובילים במשק. מאות רבות של סמנכ"לים ומנכ"לים מצאו בית חם ומקום עבודה ראוי ומתגמל בזכות מאמציה של חטיבת הבכירים של אתגר. החטיבה מציעה את שירותיה בתחום השמת הבכירים למועמדים ולמעסיקים כאחד.

בראש המערכת עומדת הגברת אנה בראילובסקי, מנהלת תחום הבכירים באתגר משאבי אנוש ודמות מוכרת ומוערכת בתחום השמת הבכירים. לצדה מוצב צוות ותיק ומקצועי בהשמת בכירים המחויב לטיפול אישי ודיסקרטי. אנשי הצוות, הפרושים ברחבי הארץ, הנם ותיקים בתחום, בעלי השכלה אקדמית בתחום משאבי אנוש ומדעי ההתנהגות, מבינים ומכירים לעומק את את דרישת המעסיק ואת טעמו והעדפותיו של המועמד הבכיר לקראת הצבתו המוצלחת לתפקיד בכיר בכל סקטורי המשק.